image
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Nabídka

NabídkaDatum konání:
28.6.2024

Krátké vysvětlení Zapplia: (můžete celý email přeposlat nebo přímo vytisknout pro učitele)

 

Jedná se o klasickou šipkovanou/stopovanou z táborů v takovém novém, moderním kabátu. Vytvořili jsme aplikaci, přes kterou rodiče s dětmi plní určité indicie, zábavně vzdělávací formou venku a díky naším Partnerům na trase, dostanou i zdarma odměny v podobě občerstvení. Na konci hry čeká účastníky herní schránka, ve které si dle získaných bodů za správné odpovědi, mohou odnést i fyzickou odměnu. 

 

 

Na přední straně, viz první obrázek v příloze, můžete vidět, že v rámci hry děti s rodiči navštíví třeba cukrárnu, kde dostanou zdarma zákusek, anebo třeba Starbucks či Crosscafe, kde dostanou zdarma nápoj.

 

Na zadní straně mají děti s rodiči speciální kód od Vaší školy, přes který po zadání zaplatí pouze polovinu ceny za libovolnou hru. Taktéž zde vidíte několik našich her, například Simpsonovi nebo třeba Baron Artur Kraus (velice zajímavý až renesanční člověk pocházející právě z Pardubic). Pro více informací klidně koukněte přímo na náš webwww.zapplio.cz

 

 

Hru lze hrát do 15 let pouze s rodiči, od 15 let může jít žák klidně sám. 

 

Vřele doporučujeme to dát přímo žákům k vysvědčení do desek, aby se jim to podařilo donést domů a mohli to ukázat rodičům.

 


--

Ing. Petr Baudyš

Obchodní ředitel

tel.: 731 832 674