image
Drobečková navigace

Úvod > Archiv > Co se událo

Co se událo

2020/2021

 

2019/2020

     II. oddělení

  • Sobotní Výstava chovatelů drobného zvířectva se velmi povedla. Počasí nám přálo, měli jsme dostatek času si vše prohlédnout - králíky, papoušky, holuby, slepice, kachny atd. Mohli jsme se také naobědvat a potom jít i na zmrzlinu. Stačili jsme si prohlédnout i Jarmark v Litomyšli a pohrát si na hřišti u Smetanova domu. Děti byly spokojené a všichni jsme se radovali, jak jsme si to užili. Věřím, že příště bude větší účast na výlet.

 

2018/2019 

             I. odd.  "VAŘENÍ ŠPAGET"

  • Dne 17.10.2018 jsme s dětmi z prvního oddělení školní družiny vařili "ŠPAGETY" s cukrem a kečupem. Děti si svátečně prostřely stoly, dle vlastní fantazie. Naučily se vzájemné spolupráci a dbaní bezpečnosti při vaření. Poté jsme vše s chutí snědli. 

           I. odd. VÝLET "TURISTICKÁ VYCHÁZKA"

  • Dne 19.09.2018 jsme s dětmi z prvního oddělení šli na "TURISTICKOU VYCHÁZKU" k obci Zhoř. Cestou jsme hráli různé sportovní a zábavné hry. Dětem se vycházka i přes únavu líbila.

          I. odd. "POHÁDKOVÁ MAŠKARÁDA"

  • 13.10.2018 jsme s dětmi z prvního oddělení školní družiny měli ,,POHÁDKOVOU MAŠKARÁDU". Děti si donesly pohádkové kostýmy např. (princezny, piráty, víly atd. ). Pro děti byly připravené soutěže, tance a občerstvení. Děkujeme všem maminkám za dobroty pro děti.

    I. odd. - "VÝLET NA ZÁMEK LITOMYŠL"

  • Výlet na zámek Litomyšl zahrnoval prohlídku zámeckého areálu a návštěvu klášterních zahrad. Získané informace byly procvičeny formou her. Dětem se výlet líbil. 

  •  I. odd.  "SEZNAMOVACÍ PÁRTY"

           Dne 14.09.2018 jsem s dětmi z prvního oddělení školní družiny měli ,,SEZNAMOVACÍ PÁRTY". Pro děti byly připravené             různé seznamovací soutěže a tance. Dětem se seznamovací odpoledne líbilo. Děkujeme všem maminkám za dobroty                 pro děti.